Warsztaty haftowania na koszulce

Warsztaty haftowania na koszulce

Pracownia hafciarska Organ-ic wraz z Inwencją Twórczą zapraszają Was na spotkanie z haftem użytkowym, a więc haftowaniem na ubraniach. W ramach warsztatów będziecie mieli okazję wyhaftować na koszulce jeden z dwóch zaprojektowanych przez Martę wzorów. Po warsztatach będziecie mogli dumnie nosić własnoręcznie wyhaftowany T-shirt!

KIEDY: 15 czerwca, godz. 10-13
CENA: 160 zł/os.

Warsztaty będą się składały z dwóch części. Na początku przetestujemy razem wszystkie ściegi potrzebne do wykonania naszych wzorów na przygotowanych dla Was kartach pracy. Dzięki takiemu ćwiczeniu, wszyscy niezależnie od poziomu zaawansowania, także osoby, które nigdy nie trzymały igły w dłoni, będą mogły poczuć się z haftem pewniej przed częścią główną.

Następnie przejdziemy do haftowania wybranego przez Was wzoru na koszulce. Będziecie mieli okazję dobrać wielkość i kolory haftu zależnie od swoich preferencji. Istnieje także możliwość delikatnej modyfikacji wzorów. 

Wszystkie materiały potrzebne do wzięcia udziału w warsztatach są zapewnione przez organizatorkę: koszulka w rozmiarze uczestnika, igła, needleminder, nożyczki, tamborek, karta pracy, wzór w kilku rozmiarach, długopis do wzorów, mulina w wielu kolorach. 

Czekać będzie na Was także poczęstunek. W trakcie spotkania prowadząca będzie pomagać Wam na każdym etapie haftowania, odpowiadać na wszystkie Wasze pytania i dzielić się z Wami całą zgromadzoną przez lata haftowania wiedzą. 

Zgłoszenia poprzez wiadomość wysłaną na maila: Marta Szczygieł organ.icstorepl@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz rozmiaru koszulki.

Wzory możliwe do wyhaftowania na warsztatach: