O nas

Inwencja Twórcza, powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie szyciem. Jest to miejsce, które zrzesza pasjonatów szycia. Tu spotykamy się, aby wspólnie szyć, dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji rozpocząć swojej przygody z maszyną do szycia, to w Inwencji będziesz mógł to zrobić. W sposób przejrzysty, w miłej atmosferze zapoznamy Cię z różnego rodzaju maszynami, przedstawimy zasady kroju i szycia, zdradzimy triki i sposoby ułatwiające szycie. Będzie też trochę teorii np. z materiałoznawstwa, aby mieć solidną bazę do dalszego rozwoju na kolejnych kursach!

Inwencja Twórcza dysponuje wszelkim sprzętem niezbędnym do stworzenia Twojego projektu. Jeżeli potrzebujesz przestrzeń do krojenia, prasowania i szycia, to nasza pracownia jest do Twojej dyspozycji. Możesz umówić się w dogodnym dla Ciebie terminie i korzystać z naszego sprzętu.

Nazywam się Elżbieta i jestem założycielką Inwencji Twórczej. Jako ogromna pasjonatka szycia, chciałabym dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pokazać, że szycie ma ogromną moc. O wszystkim opowiem Ci na wspólnych warsztatach 🙂
Jeżeli chcesz zobaczyć co tworzę, zapraszam na www.me2u.pl

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje o warsztatach i wydarzeniach!