Kurs szydełkowania dla średniozaawansowanych

Cykl kolejnych 3 spotkań po 3 godziny, czyli razem 9 godzin czystej przyjemności szydełkowania 😊 dla grupy średnio-zaawansowanej

Coraz więcej ludzi sięga po robótki dla lepszego samopoczucia. Stają się częścią codziennych praktyk, sposobem twórczego wyrażania siebie w zaganianym i wypełnionym nużącymi obowiązkami życiu.

Kolejny cyklu kursu szydełkowania jest przeznaczony dla osób, które opanowały już podstawy i chcą realizować kolejne projekty. Każdy pracuje w dogodnym dla siebie tempie.  Realizujemy poszczególne etapy zaawansowania.

Cena zajęć:

125 zł. – jednorazowo

350 zł. – karnet 3 spotkań x 3 godziny

Terminy zajęć:

16.04, 30.04, 14.05, 28.05, 18.06

godz. 18:15-21:15

Na zajęcia można dołączyć w każdej chwili.

Spotkanie 1

Wykonujemy owal, który może stać się kiedyś spodem projektu torebki, dołączanie nici w środku rzędu i na końcu rzędu, proste sploty szydełkowe .

Spotkanie 2

Dodawanie podwójnego splotu w środku rzędu, dodawanie splotów na brzegu robótki, dodawanie splotów na drugim brzegu robótki, odejmowanie przez omijanie jednego splotu.

Spotkanie 3

Praca w okrążeniach: trójkąt, kwadrat, pięciokąt, sześciokąt, ośmiokąt.

Każdy uczestnik na potrzeby warsztatu ma zapewniony dostęp do narzędzi i materiałów niezbędnych do nauki i wykonania pierwszego projektu.

Cały kurs jest dokładnie zaplanowany aby był elementów kolejnych warsztatów, które doprowadzą was do wymarzonych projektów.

Kontynuuj naukę:

– Spotkanie 4 – 6– zwieńczenie ciężkiej pracy – mój pierwszy PUF! Lub inny indywidualny projekt.

Zapisy poprzez wiadomość wysłaną na adres mailowy: ab.czernecka@gmail.com

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa na tydzień przed rozpoczęciem warsztatów zaliczka jest bezzwrotna  i przepada na poczet zakupionych materiałów:

Ilość miejsc ograniczona max. 8 osób.

Istnieje możliwość otrzymania faktury.

Zapraszam serdecznie

Agnieszka „Zróbże Coś” , Ela „Inwencja Twórcza”