Warsztaty ze stylistką

Warsztaty ze stylistką

Masz problem z doborem ubrań na swoją sylwetkę? Masz nietypową sylwetkę i wydaje Ci się, że każde ubranie źle leży? Przyjdź na spotkanie ze stylistką, która pokaże Ci jak się ubierać, aby podkreślić atuty Twojej figury i osobowości.

Oto szczegółowy plan warsztatów:

1. Wprowadzenie (czas trwania 1,5h-2h):
– omówienie czym jest stylizacja i styl
– rodzaje sylwetek (w dalszej częściej omówimy każdą z sylwetek uczestniczek, w ramach ćwiczeń)
– kolory – czym różnią się ciepłe od zimnych typów
– trendy i tendencje na 2020
Cały panel będzie dostosowany do potrzeb uczestników.


2. Część praktyczna (czas trwania 3h):
– indywidualne omówienie Twoich wątpliwości dotyczących ubioru i krótka analizy szafy. Odbędzie się to w luźnej i przyjemnej atmosferze, bez oceniania przez innych. Dzięki temu, że analiza odbędzie się w grupie, będziesz miała możliwość zapoznania z różnymi sylwetkami i doborem stylizacji, co może być bardzo pomocne przy szyciu miarowym.

W drugiej części stawiamy na pogłębienie wiedzy z poprzedniej części spotkania. Ponadto każda z uczestniczek dostanie papierową wersję tego co było na warsztatach, z miejscem na notatki dotyczące ich własnej sylwetki i stylu.

Ważne!
Prosimy, abyś wybrała maksymalnie 5 sztuk odzieży: ulubione rzeczy, takie które kupiłaś pod wpływem chwili, albo takie z którymi nie wiesz co masz zrobić!
Wybierz te które twoim zdaniem jakoś opisują twój styl 🙂
Zabierz je ze sobą na warsztaty!

Kiedy?
Sobota 22.02 godz. 10:00-15:00
Cena: 350 zł
Warsztaty poprowadzi Kamila – stylistka, która ubiera modelki w kampaniach reklamowych znanych marek modowych oraz tworzy kostiumy filmowe https://www.instagram.com/pozastylem/

Zapisy odbywają się poprzez wiadomość email: kontakt@inwencjatworcza.pl lub przez formularz kontaktowy.