Kurs robienia na drutach

Kurs robienia na drutach

Cykl 3 spotkań po 3 godziny, czyli razem 9 godzin czystej przyjemności dziergania 😊

Robienie na drutach jest aktywnością niespieszną, spędzaniem czasu po swojemu, poświęcaniem tyle czasu, ile zapragniemy, na tworzenie czegoś wyjątkowego z pięknych materiałów, by cieszyć się wyrobem przez całe lata lub by obdarować nim kogoś, kto go doceni.

Każdy chce czuć się  wyjątkowy, oryginalny, świadomość, że nawet jeśli twoja sylwetka odbiega od tzw. normy, to nic istotnego ci nie umyka.

Jeśli wykonasz czapkę, opaskę, sweter… samodzielnie, masz pewność, że na całym świecie nie ma drugiej takiej samej rzeczy.

Co więcej można ten cel osiągnąć relaksując się przy robótce, ponieważ nie ma nic lepszego, niż umościć się wygodnie w przytulnym kącie z drutami oraz włóczką i cieszyć się czasem dla siebie.

Dzierganie na drutach przy odrobinie wprawy uspakaja ciało i duszę, relaksuje.

Daj sobie szansę na rozwój i wpadnij na warsztaty gdzie w miłej atmosferze, przy filiżance kawy lub herbaty będziemy tworzyć i się nawzajem inspirować 😊

Cena zajęć:

125 zł. – jednorazowo (wymagana zaliczka 25zł.) , 115 zł. dla kontynuujących

350 zł. – karnet 3 spotkań x 3 godziny (możliwa płatność w ratach, wymagana zaliczka 75 zł. na  wszystkie trzy warsztaty z góry), 320 zł dla kontynuujących.

Terminy zajęć:

18.00-21.00 – terminy: 13.03, 27.03, 03.04, 24.04, 22.05, 29.05, 5.06 i 26.06

Na zajęcia można dołączyć w każdej chwili.

Kurs tworzenia na drutach jest dla osób, które nigdy nie robiły na drutach lub znają podstawy.

Spotkanie 1 – zapoznanie się z rodzajami drutów oraz dostępnych na rynku włóczek, jak dobierać włóczkę do projektu, technika nabierania oczek, oczka prawe, lewe, podstawowe sploty.

Spotkanie 2 – czytanie schematów, kształtowanie robótki oraz proste kombinacje we wzorach, ćwiczenia.

Spotkanie 3 –dzierganie w okrążeniach, warkocze, sposoby wykończenia pracy.

Każdy uczestnik na potrzeby warsztatu ma zapewniony dostęp do narzędzi i materiałów niezbędnych do nauki i wykonania pierwszego projektu

Cały kurs jest dokładnie przeze mnie zaplanowany aby był elementem kolejnych warsztatów, które doprowadzą was do wymarzonych projektów… (czapki, opaski, kamizelki, swetra czy kardiganu… )

Kontynuuj naukę:

– Spotkanie 4 – 6 – zwieńczenie ciężkiej pracy – mój pierwszy indywidualny projekt (czapka, kamizelka, sweter)

Zachęcam do kolejnych zajęć, aby uzupełnić umiejętności robienia na drutach

Zapisy bezpośrednio przez stronę www.facebook.com/ZrobzeCos/ lub SMS 604 444 731 lub e/mail. ab.czernecka@gmail.com

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki 25 zł. na konto mBiznes: 87 1140 2004 0000 3102 4218 1946 Czernecka Agnieszka z dopiskiem warsztaty druty/Ruczaj/termin/imię i nazwisko

Pozostałą część kwoty można uiścić na miejscu podczas warsztatów. Po dokonaniu wpłaty proszę również o SMS, Messenger lub e/mail.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa na tydzień przed rozpoczęciem warsztatów zaliczka jest bezzwrotna  i przepada na poczet zakupionych materiałów:

Ilość miejsc ograniczona max. 8 osób.

Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT.

Zapraszam serdecznie

Agnieszka „Zróbże Coś” , Ela „Inwencja Twórcza”